Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No produts were found.

Playstation VR Mega Pack 2 PSVR

Naujausia CUH-ZVR2 versija

Prekės kodas:
11391
Limited special offer
329,00 EUR 349,00 EUR
Išparduota
Galite užsakyti:1 vnt. šios prekės
Informuokite mane kai bus
rating Skaityti 4 atsiliepimus
Vidutinis įvertinimas: 4/5 Apžvalgų skaičius: 4
Įsiminti0
Prekinis ženklas:
Aprašymas

Kodai veikia tik ant UK (Anglija) paskyros.

Kodą aktyvuoti galite susikūrę naują UK regiono paskyrą arba jau ant turimos UK regiono paskyros prisijungę prie playstation paskyros per personalinį kompiuterį.

Discover truly breath-taking virtual reality worlds with over 200 amazing games and experiences with PlayStation VR. Powered by cutting-edge technology, PlayStation VR transports players from their homes into the heart of incredibly immersive virtual reality games and experiences. Through stunning visuals, 3D audio and intuitive controls, PlayStation VR players live out their most epic gaming dreams - from high-octane racing and battling dragons, to exploring deep space and coming face-to-face with nerve-shredding horror. Jump into over 200 breath-taking virtual reality games and experiences with PlayStation VR.

Box Contains

• PlayStation VR
  • PlayStation Kamera
  • VR Worlds parsiuntimo kodas
  • Astro Bot Rescue Mission parsiuntimo kodas
  • Skyrim VR parsiuntimo kodas
  • Resident Evil 7 parsiuntimo kodas
  • Everybodys Golf parsiuntimo kodas
Prekė detaliau
11391

Charakteristikos

Būklė
Naujas
PEGI retingas
18+
Žaidimo žanras
Veiksmo/Nuotykių
Platforma
Playstation 4
Žaidimai komplekte
VR Worlds, Astro Bot Rescue Mission, Skyrim VR, Resident Evil 7, Everbodys Golf
Garantinis aptarnavimas
24 mėnesiai

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

rating
Vr Akiniai
Sveiki pirkau akinius , jei oas mane UK paskyra zaidimai veiks?leis atsisiusti , dekui.gražių svenčių;)
rating
PS4 VR

Sveiki. Pirkau VR su zaidimais. Vienas zaidimu voucher kodas buvo pasibaigusio galiojimo, o kitam reikejo pakeisti sali paskyros jog galeciau prideti. Keista sistema. Perkant VR as tikrai nenoreciau kurtis naujos paskyros, kad pazaisti kazkoki tam tikra zaidima. Ir si problema visdar liko neisspresta

Atsakymas:

Sveiki, problema buvo, kad Jūsų paskyra USA, o pas mus prekės parduodamos Europos regionui. Todėl ir netiko USA paskyra. Kodas nors ir buvo nurodytas, kad baigė galioti, susikūrus UK paskyrą, pavyko juos parsisiųsti ir žaisti.

rating
ps4 VR
man patinko.geras :)
rating
Vr akiniai
Viskas puiku vaikas laimingas. Viskas atkeliavo labai greitai.
Susijusios prekės

Menu

COVID-19

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Sign in