×
Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No produts were found.

Nintendo

Sveiki atvykę į Kinect.lt, geriausią vaizdo žaidimų konsolių parduotuvę Kaune, kurioje rasite aukštos kokybės žaidimų sprendimus. Šiandien su džiaugsmu gilinamės į "Nintendo" kategoriją, kurioje siūlome naujausius technologijų milžinės "Nintendo" žaidimų sprendimus.

Jei ieškote žaidimų konsolės, kuri pasižymėtų universalumu ir aukščiausios kokybės žaidimais, "Nintendo" yra tinkamas pasirinkimas. Sukurtos naudojant naujausias technologijas ir nuostabią grafiką, "Nintendo" konsolės sukurtos taip, kad užtikrintų svaiginančią žaidimų patirtį. Kinect.lt siūlome platų "Nintendo" konsolių asortimentą, pavyzdžiui, "Nintendo Switch", "Nintendo Switch Oled" ir "Nintendo Switch Lite".

Suprantame, kad norėdami įsigyti tinkamą konsolę, galite būti sutrikę dėl to, kurią konsolę visgi įsigyti. Mūsų ekspertų komanda visada pasirengusi jums patarti ir padėti, atsižvelgdama į jūsų žaidimų pageidavimus.

Be to, siūlome pristatymą kitą darbo dieną, todėl konsolę gausite greitai. Taip pat suteikiame 24 mėnesių garantiją visiems savo produktams, todėl galite pirkti drąsiai, žinodami, kad esame pasirūpinę jumis.

Kinect.lt neapsiribojame vien tik aukščiausio lygio žaidimų sprendimais - taip pat siūlome platų žaidimų ir priedų, pavyzdžiui, žaidimų dėklų, pasirinkimą. Mūsų tikslas - suteikti klientams "vienos stotelės" principu veikiančią parduotuvę, kurioje galėtumėte rasti viską, ko reikia jų žaidimų patirčiai.

Taigi, jei norite patobulinti savo žaidimų patirtį su naujausia "Nintendo" konsole, ieškokite tik Kinect.lt. Mes esame jūsų sprendimas, kuriame rasite aukštos kokybės žaidimų produktus ir nepriekaištingą klientų aptarnavimą.

Menu

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Sign in