×
Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No produts were found.

Jokių produktų

Jokių produktų

Xbox Series Konsolės

"Xbox Series X": Galingas žvėris

Našumas ir galia: "Xbox Series X" yra galingas įrenginys. Pagal užsakymą sukurtas procesorius ir pažangi GPU architektūra užtikrina tikrus 4K žaidimus iki 120 kadrų per sekundę (fps) sparta. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis stulbinančiais vaizdais, greitu įkrovimo laiku ir neįtikėtinai sklandžiu žaidimu.

Talpa: X serijos įrenginys turi didesnę vidinę SSD (Solid State Drive) talpą, todėl galėsite greitai saugoti ir įkelti daugybę žaidimų. Jame yra 1 TB talpa, todėl turėsite pakankamai vietos savo žaidimų bibliotekai.

Dydis ir dizainas: X serijos konsolė yra didesnio dydžio nei S serijos konsolė.

Disko skaitytuvas: Xbox Series X" turi 4K UHD "Blu-ray" diskų įrenginį. Ši funkcija būtina žaidėjams, kurie pirmenybę teikia fizinėms žaidimų, filmų ar kitų laikmenų kopijoms.

"Xbox Series S": Kompaktiškasis brolis

Našumas ir galia: S serijos "Xbox" raiška yra mažesnė nei X serijos, todėl daugiausia dėmesio skiriama sklandiems žaidimams 1440p raiška. Tai puikiai tinka tiems, kurie pirmenybę teikia našumui ir sklandžiai kadrų kaitai, o ne itin didelei raiškai. Nors "Series S" nepasiūlo tokios pat galios kaip "Series X", ji vis tiek yra pajėgus įrenginys. Ji gali susidoroti su naujos kartos žaidimais ir patirtimis, net jei jos grafinis išbaigtumas nėra tokio pat lygio kaip "Series X".

Talpa: Serija S turi 512 GB SSD diską. Nors tai mažesnė nei "Series X" saugykla, abi konsolės palaiko galimybę padidinti talpą, kad būtų daugiau vietos.

Dydis ir dizainas: Xbox Series S yra pastebimai mažesnė ir kompaktiškesnė, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie turi mažai vietos arba mėgsta aptakesnį dizainą.

Disko skaitytuvas: "Xbox Series S" neturi fizinio diskų skaitytuvo, todėl tai yra visiškai skaitmeninė konsolė. Tai reiškia, kad žaidimus atsisiųsite ir žaisite tik iš "Xbox Store" arba "Xbox Game Pass".

Iš esmės "Xbox Series X" skirta žaidėjams, kurie nori absoliučiai geriausio našumo, didžiausios raiškos ir fizinių diskų palaikymo, o "Xbox Series S" skirta tiems, kurie nori kompaktiškesnio ir biudžetui draugiškesnio varianto, per daug neaukojant naujos kartos patirties. Galiausiai jūsų pasirinkimas priklauso nuo jūsų žaidimų pageidavimų, vietos apribojimų ir biudžeto sumetimų.

Menu

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Sign in