×
Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No produts were found.

Alone in the Dark PS5

Ženkite į šiurpų "Alone in the Dark" pasaulį PS5 konsolėje - tai jaudinantis siaubo ir paslapčių mišinys už gerą kainą. Atskleiskite Derceto dvaro paslaptis, kovodami su monstrais ir spręsdami galvosūkius. Griebkite savo kopiją dabar, kad patirtumėte širdį virpinantį nuotykį.

Prekės kodas:
6523
50,00 EUR
Išankstinis užsakymas
Galite užsakyti:3 vnt. šios prekės
Įsiminti1
Aprašymas

Pasinerk į šiurpius nuotykius, kuriuose susiduria siaubas ir gąsdinantis pietų gotikos stilius atnaujintame klasikiniame žaidime "Alone in the Dark". Įsigyti Alone in the Dark PS5 gera kaina. Šis žaidimas - tai jaudinanti duoklė originalui, pakeitusiam išgyvenimo siaubo kraštovaizdį. Pasirinkite, ar norite žaisti už Edwardą Carnby, ar už Emily Hartwood, ir leiskitės į šiurpą keliančią kelionę, kad išspręstumėte Derceto dvaro paslaptį, kurios veiksmas vyksta šiurpiame 1920-ųjų pietų fone. Jūsų misija? Surasti dingusį Emily dėdę vietoje, kurioje, kaip sklando gandai, gyvena neapsakomi siaubai.

Keliaudami per šią jaudinančią istoriją savo Playstation 5 konsole, pasiruoškite tyrinėti šiurpią aplinką, kovoti su groteskiškomis pabaisomis, spręsti protu nesuvokiamus galvosūkius ir atskleisti dvare slypinčias tamsias paslaptis. Su kiekvienu žingsniu vis giliau pasinersite į pasaulį, kuriame realybė susilieja su antgamtiškumu, ir susidursite su iššūkiais, kurie verčia suabejoti jūsų suvokimu ir išbandys jūsų drąsą.

Ar išdrįsite įveikti košmariškas karalystes ir pasipriešinti kylančiam blogiui, ar Derceto dvaro paslaptys taip ir liks neišspręstos? Žaidime, kuriame svarbus kiekvienas sprendimas, jūsų pasirinkimai nulems mūsų herojų likimą. Pasiruoškite širdį virpinančiai patirčiai, kurioje susipina įtemptas žaidimas ir istorija, prikaustysianti jus prie kėdės krašto, ir visa tai už PS5 žaidėjams prieinamą kainą. Ar žaisite?

Prekė detaliau
6523

Charakteristikos

Būklė
Naujas
PEGI retingas
18+
Žaidimo žanras
Siaubo
Multiplayer Online
Nėra
Offline
Yra
Co-op
Nėra
Platforma
Playstation 5
Išleidimo data
2024-03-20
Kalba žaidime
Anglų kalba (žaidimo viršelis gali būti kitos kalbos, jei prekės pavadinime nėra parašyta kitaip, žaidime yra anglų kalba)

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

Menu

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Sign in