×
Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No produts were found.

Tom Clancy's Rainbow six: Extraction (Deluxe Edition) PS4 / PS5

„Deluxe Edition“ apima žaidimo „Rainbow Six Extraction“ kopiją ir skaitmeninį turinį „The React Strike Pack“.

Prekės kodas:
5357
50,00 EUR
Versija
Paskutinė prekė
Galite užsakyti:3 vnt. šios prekės
Įsiminti0
Aprašymas

Surinkite savo elitinę Rainbow Six operatorių komandą, kad pradėtumėte atakas nenuspėjamose izoliacinėse zonose ir atraskite mirtinos ir vis didėjančios archejų ateivių grėsmės paslaptis. Žinios, bendradarbiavimas ir taktinis požiūris yra geriausi jūsų ginklai.

Pagrindiniai elitiniai operatoriai bendradarbiaujant ar vienam žaidėjui: pasirinkite iš 18 Rainbow Six operatorių. Suburkite iki trijų operatorių kooperatyvą arba eikite vienas. Kiekvienas operatorius turi tam tikrą ginklų rinkinį ir gebėjimus mokytis tobulėti, įsisavinti ir tobulėti per naują progresavimo sistemą.

Neprognozuojamos izoliavimo zonos: Naršykite 12 unikalaus dizaino žemėlapių su procedūriniais sugeneruotais iššūkiais, kurie kiekvieną kartą išbandys jūsų komandą. Žinios, bendradarbiavimas ir taktinis požiūris yra geriausi jūsų išgyvenimo ginklai. Nesėkmė prieš priešus ir jūsų operatoriai dings veiksmuose (MIA).

Kovok su pavojinga ateivių grėsme: būkite pasirengę kovoti su mirtina, nenuspėjama ir nuolat besikeičiančia ateivių grėsme. Turėsite pasikliauti savo komandos draugais, kurie susidurs su kiekvienu iš 10 parazitinių archetipų. Jų sugebėjimai kartu su svetima ekosistema truks jums.

Prekė detaliau
5357

Charakteristikos

Būklė
Naujas
PEGI retingas
16+
Žaidimo žanras
Šaudymo
Multiplayer Online
Yra
Platforma
PS4 / PS5
Išleidimo data
2022-01-22

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

Menu

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Sign in