×
Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No products were found.
×

Vairas Thrustmaster T300 RS + T3PA pedalai GT Edition [PS3, PS4, PS5, PC]

PS5 / PS4 / PS3 / PC

DaugiauShow less
389,00 €
Paskutinė prekė
Prekės kodas:
4817
rating Skaityti 10 atsiliepimus
Vidutinis įvertinimas: 5/5 Atsiliepimų skaičius: 10

Mūsų privatumo politika

Mūsų privatumo politikoje paaiškinami mūsų principai renkant, tvarkant ir saugant jūsų informaciją. Šioje politikoje konkrečiai paaiškinama, kaip naudojame slapukus, taip pat kokios yra jūsų galimybės juos kontroliuoti.

 • 1 Kas yra slapukai?

  Slapukai - tai maži tekstiniuose failuose saugomi duomenys, kurie įrašomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kai svetainės įkeliamos į naršyklę. Jie plačiai naudojami norint "įsiminti" jus ir jūsų nuostatas vieno apsilankymo metu arba pakartotinai apsilankius kelis kartus.

 • 2 Kaip naudojame slapukus?

  Slapukus naudojame įvairiais tikslais. Kai kurie slapukai reikalingi dėl techninių priežasčių; kai kurie leidžia lankytojams ir registruotiems naudotojams pritaikyti asmeninę patirtį.

 • 3 Slapukų kontrolė

  Lankytojai gali pageidauti apriboti slapukų naudojimą arba visiškai neleisti jų nustatyti. Jei išjungsite slapukus, turėkite omenyje, kad kai kurios mūsų svetainės funkcijos gali veikti netinkamai.

 • 4 Mūsų renkama informacija

  Informaciją apie jus renkame tik turėdami tam priežastį, pavyzdžiui, norėdami teikti savo paslaugas, bendrauti su jumis arba tobulinti savo paslaugas.

Esame įsipareigoję išlaikyti savo svetainės lankytojų pasitikėjimą. Mes nerenkame, neparduodame, neišnuomojame ir neperduodame el. pašto sąrašų ar bet kokių duomenų kitoms bendrovėms ir įmonėms. Peržiūrėkite mūsų privatumo politikos puslapį ir perskaitykite išsamią informaciją apie tai, kada ir kodėl renkame jūsų asmeninę informaciją, kaip ją naudojame, kokiomis ribotomis sąlygomis galime ją atskleisti kitiems ir kaip ją saugome.

Periodiškai galime keisti slapukus ir privatumo politiką. Ši politika galioja nuo 2018 m. gegužės 24 d.

Aprašymas

Veikia su PS5 žaidimais

„Gran Turismo“ ir „PLAYSTATION4 / PLAYSTATION3“ oficialiai licencijuotas lenktynių ratas

Aukščiausios klasės lenktynių simuliatorius su 1080 ° „Force Feedback“ lenktyniniu vairu su pramoninės klasės varikliu be šepetėlių: ypač sklandus ir vientisas „Force Feedback“ efektas, itin reaguojantis ir realistiškas jėgos efektas

Nuimamas RACING GT STYLE vairas: 11 colių / 28 cm skersmens lenktyninis vairas su šlifuotais metaliniais stipinais. Sustiprinta guminė tekstūra visame vairo apskritime.

GT EDITION PEDAL SET: 3 reguliuojami metaliniai pedalai: metaliniai pedalai, reguliuojami akseleratoriaus ir sankabos pedalai (aukštis ir tarpai)

DaugiauShow less
Prekė detaliau
4817

Charakteristikos

Versija
T300
Garantinis aptarnavimas
24 mėnesiai
Dar negaliu vertinti prekės
rating 5
Dovana sūnui, bus išpakuota per Kalėdas.
vairas
rating 5
Puikus vairas
Super
rating 5
Greitai ir sklandžiai
Andrius
rating 5
Nuostabus vairas. Pristatymas max greitas, prekes gavau kitą darbo dieną.
Vairas
rating 5
tinka patinka viskas idielu amie sita preke
Vairas Thrustmaster T300 RS + T3PA pedalai GT Edit
rating 5
Puiku
Kinect
rating 5
Super
Thrustmaster T300 RS GT
rating 5
Tylus ir kokybiškas vairas su pedalais.
Labai greitai
rating 5
Labai greitas pristatymas, paskambinus bendrauja labai maloniai. Super!
T300RS
rating 5
Vairas puikus. Patogus, kokybiškas. Naudoju su PC, PS5
Jums taip pat gali patikti
39,00 €

Įsitrauk į veiksmą kartu su Žmonėmis-Vorais Piteriu ir Milesu geriausiame PS5 nuotykyje! Išlaisvink naujas galias, keisk herojus ir kaip niekada anksčiau stokis į kovą su kultiniais piktadariais. Keliaukite po išplėstą "Marvel" Niujorką, naudokitės prieinamumo funkcijomis ir patirkite Spider-Man'ą kaip niekada anksčiau. Pasiruoškite tinklais mosuoti, suptis ir gelbėti miestą stilingai!

Menu

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Prisijungti