×
Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No produts were found.

Marvel’s Spider-Man 2 PS5

Įsitrauk į veiksmą kartu su Žmonėmis-Vorais Piteriu ir Milesu geriausiame PS5 nuotykyje! Išlaisvink naujas galias, keisk herojus ir kaip niekada anksčiau stokis į kovą su kultiniais piktadariais. Keliaukite po išplėstą "Marvel" Niujorką, naudokitės prieinamumo funkcijomis ir patirkite Spider-Man'ą kaip niekada anksčiau. Pasiruoškite tinklais mosuoti, suptis ir gelbėti miestą stilingai!

Prekės kodas:
6175
68,90 EUR
Turime parduotuvėje
Galite užsakyti:3 vnt. šios prekės
rating Skaityti atsiliepimą
Vidutinis įvertinimas: 5/5 Apžvalgų skaičius: 1
Įsiminti0
Aprašymas

Pasiruoškite svaiginančiam nuotykiui, nes "Marvel" frančizėje "Žmogus-voras" (angl. "Marvel's Spider-Man") į veiksmą grįžta Žmogus-voras Peteris Parkeris ir Milesas Moralesas. Skrisk, šokinėk ir naudokis visiškai naujais tinklo sparnais, kad galėtum keliauti po "Marvel" Niujorko platybes. Sklandžiai persikelkite tarp Peterio Parkerio ir Mileso Moraleso, kad pasinertumėte į skirtingus pasakojimus ir išlaisvintumėte neįtikėtinus naujus gebėjimus. Grėsmingas Venomas, kultinis priešas, grasina jų pasauliui, miestui ir brangiems žmonėms jų gyvenime.

Žmogaus-voro pasakojimas vystosi, kai grėsmingas simbiontas suteikia Piteriui ir Milesui neprilygstamą galią. Tai priverčia juos atlaikyti didžiausius jėgų išbandymus tiek už kaukės, tiek kasdieniame gyvenime. Derindami asmeninius įsipareigojimus, puoselėdami draugystę ir vykdydami pareigą saugoti pažeidžiamus žmones, jie leidžiasi į kelionę kaip niekada anksčiau.

Įsijauskite ne į vieno, o į dviejų žaidžiamų Žmogaus-voro vaidmenis! Sklandžiai persijunginėkite tarp šių kultinių herojų tyrinėdami didžiulį Marvel's New York. Išlaisvinkite naująjį Piterio simbiotą ir išlaisvinkite sprogstamuosius Mileso bioelektrinius nuodų gebėjimus. Atraskite tobulintiną, moderniausią technologinę įrangą, kuri praturtina kovos patirtį, suteikia daugybę žaidimo strategijų ir gilumo. Pasiruoškite kautis su klasikiniais ir naujais "Marvel" super piktadariais, įskaitant išradingą monstriškojo Venomo, negailestingojo Kraveno medžiotojo, nenuspėjamojo Driežo ir daugybės kitų!

Pasinerkite į išplėstą "Marvel" Niujorką - išsiplėtusią žaidimų aikštelę, kurioje dabar yra du nauji rajonai - Bruklinas ir Kvinsas, taip pat kultinė Konio sala.Dabar "Marvel's Spider-Man" patirtis yra prieinamesnė nei bet kada anksčiau, nes panaikintos kliūtys, kad nuotykius galėtų patirti visų gebėjimų žaidėjai. Šie patobulinimai, išplėtojantys ankstesniuose "Insomniac Games" žaidimuose padarytus žingsnius prieinamumo srityje, apima:

Žaidimas: Taikykite savo patirtį reguliuodami veiksmo greitį iki 70 %, 50 % arba 30 % įprasto greičio, o kai tik panorėsite, galėsite grįžti prie įprasto greičio.

Prekė detaliau
6175

Charakteristikos

Būklė
Naujas
PEGI retingas
16+
Žaidimo žanras
Vaikiški
Veiksmo/Nuotykių
Multiplayer Online
Nėra
Offline
Yra
Co-op
Nėra
Platforma
Playstation 5
Išleidimo data
2023-10-20
Kalba žaidime
Anglų kalba (žaidimo viršelis gali būti kitos kalbos, jei prekės pavadinime nėra parašyta kitaip, žaidime yra anglų kalba)

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

rating
Marvel’s Spider-Man 2 PS5
Viskas ok
Susijusios prekės

Menu

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Sign in