×
Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No products were found.
×

Meta Quest 3 VR 128GB

Patirkite neįtikėtinas patirtis su šiuo metu galingiausiais virtualios ir papildytos realybės akiniais Meta Quest 3. 

DaugiauShow less
599,00 €
Turime parduotuvėje
Prekės kodas:
6115
rating Skaityti 11 atsiliepimus
Vidutinis įvertinimas: 5/5 Apžvalgų skaičius: 11

Mūsų privatumo politika

Mūsų privatumo politikoje paaiškinami mūsų principai renkant, tvarkant ir saugant jūsų informaciją. Šioje politikoje konkrečiai paaiškinama, kaip naudojame slapukus, taip pat kokios yra jūsų galimybės juos kontroliuoti.

 • 1 Kas yra slapukai?

  Slapukai - tai maži tekstiniuose failuose saugomi duomenys, kurie įrašomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kai svetainės įkeliamos į naršyklę. Jie plačiai naudojami norint "įsiminti" jus ir jūsų nuostatas vieno apsilankymo metu arba pakartotinai apsilankius kelis kartus.

 • 2 Kaip naudojame slapukus?

  Slapukus naudojame įvairiais tikslais. Kai kurie slapukai reikalingi dėl techninių priežasčių; kai kurie leidžia lankytojams ir registruotiems naudotojams pritaikyti asmeninę patirtį.

 • 3 Slapukų kontrolė

  Lankytojai gali pageidauti apriboti slapukų naudojimą arba visiškai neleisti jų nustatyti. Jei išjungsite slapukus, turėkite omenyje, kad kai kurios mūsų svetainės funkcijos gali veikti netinkamai.

 • 4 Mūsų renkama informacija

  Informaciją apie jus renkame tik turėdami tam priežastį, pavyzdžiui, norėdami teikti savo paslaugas, bendrauti su jumis arba tobulinti savo paslaugas.

Esame įsipareigoję išlaikyti savo svetainės lankytojų pasitikėjimą. Mes nerenkame, neparduodame, neišnuomojame ir neperduodame el. pašto sąrašų ar bet kokių duomenų kitoms bendrovėms ir įmonėms. Peržiūrėkite mūsų privatumo politikos puslapį ir perskaitykite išsamią informaciją apie tai, kada ir kodėl renkame jūsų asmeninę informaciją, kaip ją naudojame, kokiomis ribotomis sąlygomis galime ją atskleisti kitiems ir kaip ją saugome.

Periodiškai galime keisti slapukus ir privatumo politiką. Ši politika galioja nuo 2018 m. gegužės 24 d.

Aprašymas

„Meta Quest 3“: Nauja Virtualios Realybės Era

Susipažinkite su „Meta Quest 3“ - novatorišku virtualios realybės įrenginiu, kuris jau yra prieinamas rinkoje. Šis įrenginys ne tik siūlo aukščiausios klasės našumą ir patobulintą grafiką, bet ir įtraukia spalvų passthrough funkciją, suteikiančią dar ryškesnį ir spalvingesnį vaizdą. Tai reiškia, kad vartotojai gali lengvai perjungti tarp virtualios realybės ir realaus pasaulio, mėgaudamiesi aiškiu ir spalvotu vaizdu.

Mes suprantame, kad įsigyjant naują VR įrenginį reikia gerai apgalvoti , todėl siūlome unikalią galimybę išsinuomoti „Meta Quest 3“ prieš perkant. Tai suteikia puikią progą išbandyti įrenginio privalumus prieš priimant galutinį sprendimą. Norėdami sužinoti daugiau apie šią galimybę ir išsinuomoti VR, apsilankykite Quest 3 nuomos svetainėje kur rasite visą reikiamą informaciją apie kainą ir rezervaciją. Prisijunkite prie VR ateities su „Meta Quest 3“ ir išbandykite patys šio įrenginio galimybes!

DaugiauShow less
Prekė detaliau
6115

Charakteristikos

Spalva
Balta

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

rating
10/10
Viskas puikiai, palygint neturiu su kuo, bet ka isigijau labai patinka,baterija laiko apie dvi valandas, pasikrauna gal per 3. 128gb uztenka apie 30 zaidimu. Malonus darbuotojai,atsake i visus rupimus klausimus, patare. Kadangi pirktas vaikam ir suaugusiem naudotis, tai pasinaudodami rekomendacijom uzsisakem fiksavimo dirza- be jo 7meciui akinii nesilaikytu ant galvos
rating
Meta Quest 3 VR 128GB
Liuks
rating
Ačiū
Dovanėlė laukia kalėdų.
rating
Quest 3 VR 128GB
Viskas puikiai.
rating
VR quest 3
Patenkinti vaikai.
rating
Puiku
Kaina
rating
Geriausia kaina
Ačiū už galimybę įsigyti už geriausią kainą Lietuvoje
rating
Holopsicon
Is pradziu buvo mazas pasitikejimas,
Bet uzsakiau Quest 3, bet viskas ideliai, gerai supakuota, atvaziavo greitai, viskas veikia!
rating
Meta Quest 3
Preke esu labai patenkintas, gavau tokią, kokia nurodyta ir aprašyta. Nepakartojama patirtis virtualioje erdvėje.
rating
A
Sveiki jai aš turiu 2 paimsiu 3 but tie žaidimai kuriuos turiu 2?
rating
Nepakartojama
Greitas pristatymas su geru ipakavimu, skirtumas tarp Quest 2 ir Quest 3 kaip diena ir naktis
Jums taip pat gali patikti

Menu

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Prisijungti