×
Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No produts were found.

Xbox Series X 1TB Konsolė

Išleidimo data: 2020-11-10

Prekės kodas:
20015
639,00 EUR
Turime parduotuvėje
Galite užsakyti:1 vnt. šios prekės
rating Skaityti 3 atsiliepimus
Vidutinis įvertinimas: 5/5 Apžvalgų skaičius: 3
Įsiminti6
Prekinis ženklas:
Aprašymas


NAUJASIS

XBOX SERIES X

GREIČIAUSIAS.

PATS GALINGIAUSIAS.

Priminti man el. paštu

* mes Jus informuosime apie išankstinių Xbox Series X užsakymų pradžią. Ši registracija nėra Xbox Series X rezervacija ar išankstinis užsakymas.

 

Visiškai pakeistas vidus

Žengdami į naująją konsolių generaciją kartu su Xbox Series X, vidus ir programinės įrangos inovacijos leis pažinti naujas galimybes ateities žaidimuose.

Sukurtas greičiui ir spartai

Xbox "Velocity" architektūra leidžia naujas greičio ir galingumo galimybes dėl itin tobulai suderinto vidaus: specialus 1TB SSD, procesorius ir operatyvus operacinės sistemos suderinamumas perteikia ryškesnius bei sodresnius žaidimo pasaulius nei kada teko įsivaizduoti.

Žaisk daugiau, lauk mažiau

Žaidėjai patirs daugiau pačio žaidimo ir mažiau laukimo. Laukimo laikas bus ženkliai sumažintas dėka Xbox Series X procesoriaus galios.

Galingiausia sukurta konsolė

Xbox Series X yra sparčiausia kada nors sukurta konsolė, užkraunama specialiai sukurto AMD naujausios Zen 2 ir RDNA 2 architektūros procesoriaus.

Xbox Series X Semi-custom SoC Features 320-bit Memory Interface ...

12

Teraflopų galios

 


 

Tikras

4K

Žaidimas ir 8K Palaikymas

 


 

Iki

120

FPS

 


 

1TB

 Specialiai sukurtas SSD

Daugiau atminties be kompromisų

Xbox Series X atminties padidinimo kortelė suteiks papildomai vietos žaidimams kartu su stulbinančiu greičiu bei galia. Tokia atminties kortelė atitiks konsolėje jau esančią 1TB greitąją SSD atmintį. 1TB kortelė dedasi tiesiai į konsolės gale esančią specialią jungtį.

1 terabyte storage chip plugged into the back of the Xbox Series X console


Žaidimai veikia dar geriau

Tik dėl revoliucinės Xbox "Velocity" architektūros, tūkstančiai Xbox One žaidimų, įskaitant Xbox 360 ir originalius Xbox žaidimus veiks sklandžiau, t. y. pagreitės užsikrovimo laikas, FPS (kadrai per sekundę) bus stabilesni, taip pat rezoliucija bei kokybė bus aukštesnė ant Xbox Series X konsolės.

Optimizuota Xbox Series X konsolei

Žaidimai sukurti su Xbox Series X kūrėjų rinkiniu yra suprojektuoti pranašumui dėl unikalių Xbox Series X galimybių. Tokie žaidimai perteiks nepakartojamus krovimosi laikus, grafinius vaizdus, regos laikus ir kadrus per sekundę, kurie sugebės pasiekti 120 FPS.

5d9d3899-b471-4a95-96fa-7cab9da7a8f7.jpg

Assassin's Creed Valhalla

Tapk Eivoru, legendiniu vikingu, siekdamas šlovės. Naršykite dinamišką ir gražų atvirą pasaulį, žiaurųjį Anglijos tamsiųjų amžių foną. Kaukitės su priešais, auginkite gyvenvietes ir kurkite savo politinę galią siekdami gauti vietą tarp dievų Valhalla mieste.
4K, Smart Delivery

Kas yra Smart Delivery? Jeigu žaidimas palaiko Smart Delivery, tai reiškia, jog visada turėsite pilną prieigą prie žaidimo, nesvarbu ant kurios konsolės dabar žaidžiate.


The Medium

Tapkite medium'u gyvenančiu dviejuose skirtinguose pasauliuose: realiame ir dvasiniame. Persekiojamas dėl vaiko nužudymo vizijos jūs keliaujate į apleistą viešbučio kurortą, kuris prieš daugelį metų tapo neįsivaizduojamos tragedijos etapu. Čia jūs pradedate ieškoti sunkių atsakymų. „Medium“ turi „Bloober Team“ komandos Arkadiuszo Reikowskio ir legendinio „Silent Hill“ kompozitoriaus Akira Yamaoka garso takelį.
4K, „DirectX"

fae2f17e-ef03-4e1c-a871-ab182963319e.jpg3ec907e4-6046-4024-adb1-187193bdddf8.jpg

DIRT 5

Vairuokite pro ikoniškiausias trasas pasaulyje. Važiuokite kuo įvairesnėmis mašinomis, nuo ralio klasikų iki sunkvežimių, „GT“ serijų ir dar daugiau. Kurkitės savo žvaigždės karjerą, žaiskite keturiese per padalytą ekraną, išbandykite kompetitingus internetinius režimus, įrašų redagavimo priemones ir dar daugiau naujų funkcijų. DIRT 5 yra naujos kartos ekstremalios lenktynės.
4K, 120FPS, Smart Delivery

Susipažinkite su naujuoju „Xbox“ pulteliu

Pajauskite modernizuotą „Xbox“ belaidžio pultelio dizainą, pasižymintį iškaltais paviršiais ir rafinuota geometrija, kad būtų patogesnis žaidimas. Likite nusitaikę su tekstūruota rankena ir hibridiniu D padu. Sklandžiai transliuokite ir bendrinkite turinį žaisdami. Greitai poruokite bei perjunginėkite tarp palaikomų konsolių, asmeninių kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių.

 

UŽKRAUK SAVO SVAJONES

 

Atvyksta 2020 žiemą

Priminti man el. paštu

Prekė detaliau
20015

Charakteristikos

Būklė
Naujas
Vidinė atmintis
1TB SSD
4K resoliucijos palaikymas
Yra, iki 120 FPS (kadrų per sekundę)
HDR palaikymas
Yra
Multiplayer Online
Yra
Platforma
Xbox Series X
Garantinis aptarnavimas
24 mėnesiai
Išleidimo data
2020-11-10

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

rating
Xbox Series X 1TB Konsolė
Puiki konsolė.
rating
Series x
Puiki žaidimų konsolė
rating
Xbox series x
Puiki konsolė.
Susijusios prekės

Menu

COVID-19

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Sign in