×
Paspauskite, jei norite matyti daugiau prekių.
No produts were found.

Xbox Series X 1TB [Refurbished]

Ši konsolė buvo atnaujinta (refurbished) Microsoft gamykloje.

Series X kartos konsolės nepalaiko Kinect kameros.

Just Dance žaidimas žaidžiamas naudojant išmanų telefona per Just dance programėlę.

Prekės kodas:
6288
Limited special offer
469,00 EUR 479,00 EUR
Išparduota
Galite užsakyti:3 vnt. šios prekės
Informuokite mane kai bus
Įsiminti0
Aprašymas

Visiškai pakeistas vidus

Žengdami į naująją konsolių generaciją kartu su Xbox Series X, vidus ir programinės įrangos inovacijos leis pažinti naujas galimybes ateities žaidimuose.

Sukurtas greičiui ir spartai

Xbox "Velocity" architektūra leidžia naujas greičio ir galingumo galimybes dėl itin tobulai suderinto vidaus: specialus 1TB SSD, procesorius ir operatyvus operacinės sistemos suderinamumas perteikia ryškesnius bei sodresnius žaidimo pasaulius nei kada teko įsivaizduoti.

Žaisk daugiau, lauk mažiau

Žaidėjai patirs daugiau pačio žaidimo ir mažiau laukimo. Laukimo laikas bus ženkliai sumažintas dėka Xbox Series X procesoriaus galios.

Galingiausia sukurta konsolė

Xbox Series X yra sparčiausia kada nors sukurta konsolė, užkraunama specialiai sukurto AMD naujausios Zen 2 ir RDNA 2 architektūros procesoriaus.

Xbox Series X Semi-custom SoC Features 320-bit Memory Interface ...

12

Teraflopų galios

 


 

Tikras

4K

Žaidimas ir 8K Palaikymas

 


 

Iki 120 FPS

 


1TB  Specialiai sukurtas SSD

Daugiau atminties be kompromisų

Xbox Series X atminties padidinimo kortelė suteiks papildomai vietos žaidimams kartu su stulbinančiu greičiu bei galia. Tokia atminties kortelė atitiks konsolėje jau esančią 1TB greitąją SSD atmintį. 1TB kortelė dedasi tiesiai į konsolės gale esančią specialią jungtį.

1 terabyte storage chip plugged into the back of the Xbox Series X console


Žaidimai veikia dar geriau

Tik dėl revoliucinės Xbox "Velocity" architektūros, tūkstančiai Xbox One žaidimų, įskaitant Xbox 360 ir originalius Xbox žaidimus veiks sklandžiau, t. y. pagreitės užsikrovimo laikas, FPS (kadrai per sekundę) bus stabilesni, taip pat rezoliucija bei kokybė bus aukštesnė ant Xbox Series X konsolės.

Optimizuota Xbox Series X konsolei

Žaidimai sukurti su Xbox Series X kūrėjų rinkiniu yra suprojektuoti pranašumui dėl unikalių Xbox Series X galimybių. Tokie žaidimai perteiks nepakartojamus krovimosi laikus, grafinius vaizdus, regos laikus ir kadrus per sekundę, kurie sugebės pasiekti 120 FPS.

Kas yra Smart Delivery? Jeigu žaidimas palaiko Smart Delivery, tai reiškia, jog visada turėsite pilną prieigą prie žaidimo, nesvarbu ant kurios konsolės dabar žaidžiate.

Susipažinkite su naujuoju „Xbox“ pulteliu

Pajauskite modernizuotą „Xbox“ belaidžio pultelio dizainą, pasižymintį iškaltais paviršiais ir rafinuota geometrija, kad būtų patogesnis žaidimas. Likite nusitaikę su tekstūruota rankena ir hibridiniu D padu. Sklandžiai transliuokite ir bendrinkite turinį žaisdami. Greitai poruokite bei perjunginėkite tarp palaikomų konsolių, asmeninių kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių.

Prekė detaliau
6288

Charakteristikos

Būklė
Atnaujintas
Vidinė atmintis
1TB SSD
4K resoliucijos palaikymas
Yra, iki 120 FPS (kadrų per sekundę)
HDR palaikymas
Yra
Kinect
Nepalaiko
Garantinis aptarnavimas
12 mėnesių

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

Menu

Skambinti

Meniu

Mano paskyra

Sukurti nemokamą paskyrą ir stebėti įsimintas prekes.

Sign in